אשראי לעסקים וייעוץ משכנתאות – CREDITOR

כל בית עסק, חברה או תאגיד שואף בבסיסו להתפתח, לצמוח ולהגדיל את ההכנסות.

ככזה כל ארגון כלכלי זקוק לתוכנית עסקית התפורה למידותיו, שתנחה אותו בנתיבים של התקדמות, עד למצב של פריחה כלכלית והתקדמות מתמדת. עסק, שיפסע בנתיבים המתוכננים הללו, יוכל להגביר משמעותית את סיכוייו לגדול, להתפתח ויוכל להגדיל את מעגל ההכנסות שלו.

כאשר שואפים לגדול ולהתפתח, פעמים רבות דרושים משקיעים, שיכנסו, הם וההון שהם מביאים איתם, ימנפו את הפעילות ויאפשרו לארגון לצמוח על ידי רכישת מכשור ומכונות חדשים, חדשניים ויקרים,  העברה של בית העסק למתחם גדול יותר שיאפשר ייצור רב יותר, גיוס כוח אדם מקצועי או רכישה של פעילות עסקית תומכת.

במקרים כאלה, ובמקומות בהם קיים פוטנציאל השקעה, משקיעה GH בפעילות העסקית של הארגון, מלווה אותו בגיוס נוסף ממקורות מימון נוספים ומלווה את הפעילות הפיננסית והמשפטית שלו למימוש הפוטנציאל העסקי שלו.

חטיבת ההשקעות של קבוצת GH מלווה חברות ועסקים קטנים ובינוניים (SMB) בקיום תהליכי שינוי וצמיחה משמעותיים בטווח של שנה עד חמש שנים. החטיבה מייעצת ובונה עבור לקוחותיה תכנית עסקית מפורטת ומקיפה, מייצרת עבורם השקעה הונית מניבה וכן מעניקה שירותי ניהול ופיתוח עסקי לצד פתרונות של גיוס אשראי.

במסגרת הניהול מספקת GH בדיקת נאותות והערכת שווי של חברות, ליווי וסיוע בגיוס אשראי וקרנות בערבות המדינה וייעוץ עסקי ובניית תכנית פיתוח אופרטיבית לארגון.

לאחר תהליך ההשקעה הראשוני ולאחר השלמת תהליך הגיוס ממקורות המימון השונים, מלווה GH את הארגון ומספקת לו שירות ניהול פיננסי מקצועי באמצעות החטיבה הפיננסית שלה וליווי משפטי באמצעות החטיבה המשפטית בכל הקשור לתחומי המשפט המסחרי, השקעות הארגון בנדל”ן ובתחום דיני העבודה. באופן הזה, יוצרת GH קרקע פורייה לארגון לפיתוח עסקי ומקצועי אופטימלי.

creditor
דילוג לתוכן