בניית תכנית עסקית

לכל חברה, תאגיד או ארגון השואפים לצמוח הן בפן הכלכלי והן בפן העסקי, דרושה תוכנית פיתוח עסקי איכותית, שתוכננה בקפידה והותאמה במיוחד לצרכיו וליכולותיו של הארגון. בחטיבה הפיננסית של קבוצת GH נמצאים מיטב המומחים העסקיים והפיננסיים, הפועלים ומלווים חברות וארגונים בסדרי גודל שונים, בבניית וביישום תכניות עסקיות, שמטרתן להזניק את הפעילות העסקית של החברה הן במישור המקצועי והן במישור הכלכלי.

תכנית עסקית איכותית מורכבת מהיכרות מעמיקה עם החברה והאנשים העומדים בראשה, היכרות עם מוצריה ושירותיה, בחינת מצבה הכלכלי ויכולותיה הכלכליות, בחינת הסביבה העסקית בה פועלת החברה, יצירת אבני דרך רלוונטיות להתפתחות עסקית, גיבוש אסטרטגיה וקווים מנחים לפעולה וליישום ולבסוף בחינת השלכותיהם של כל הנ”ל על תחזיות הרווח וההפסד לשנים הקרובות.

הצוות המקצועי של קבוצת GH מתמחה בתחום הפיננסי – משפטי, בתחום השיווקי – מכירתי ובתחום כוח האדם והגיוס. הוא פועל תוך ראייה אסטרטגית רחבה והבנה מלאה של המהלכים הטקטיים, מאפשר ללקוחות להתחייב לתהליך בשליטה, מוכנות, ליווי מקצועי, והתנהלות פיננסית וארגונית נכונה.

הדבר החשוב ביותר “בתפירת” תכנית עסקית, היא ההתאמה האישית למידותיו של בית העסק והעומדים בראשו. התוכנית חייבת להלום בצורה מושלמת את יכולות הארגון ולאפשר לכוח האדם בו לפעול בצורה ראלית והגיונית לטובת הפיתוח העסקי והגדלת המחזור העסקי.

בשלב זה מלווים המומחים העסקיים של קבוצת GH את הצוותים הממומנים לאורכו של יישום התוכנית העסקית, ייעצו להם ויכוונו במקרי הצורך, עד להשגת התוצאות הטובות ביותר, ויוודאו שאכן יעמדו בתוכנית ויקדמו את האינטרס של הארגון. שילוב תחומי המומחיות של הצוות המקצועי בחטיבת הפיננסיים של קבוצת GH מאפשר התקדמות יעילה ומקצועית בכל תחומי הפעילות של הארגון בו זמנית – התחום הפיננסי, המשפטי, השיווקי, הלוגיסטי וניהול כוח אדם.

לשיחה עם מומחה GH
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן