חברות וארגונים רבים השואפים לצמוח ולהתפתח ובכך להגדיל משמעותית את ההכנסות שלהם, יצטרכו במקרים רבים לגייס הון נוסף, שישמש אותם להרחבת הפעילות. אפשרויות המימון לארגונים וחברות הן רחבות ומגוונות וכוללות גיוס אשראי מקרנות שונות ופתרונות אשראי שונים, לדוגמת הקרן לערבות המדינה ותוכניות גיוס אשראי אשר מוצעות עבורם על ידי הבנקים השונים.

החטיבה הפיננסית של GH מתמחה בגיוס אשראי לעסקים וחברות ובמציאת פתרונות מימון איכותיים שיעמד ובהלימה לצרכיהם ויכולתם הכלכלית. אין ספק כי אשראי זמין הוא כלי הכרחי להתקיימות ככלל ולהתקיימות פיננסית של חברה יציבה בפרט. לכן, כל עסק הנמצא במצוקת אשראי ו/או הנמצא במגמת צמיחה, ימצא בגיוס האשראי תועלת רבה להשגת מטרותיו הפיננסיות.

כשמתמודדים בגיוס פיננסי מול הבנקים או הקרנות השונות בערבות המדינה, חשוב לנהל משא ומתן בשפה הבנקאית. לכן, אם אין בבית העסק שלכם מומחה פיננסים הדובר את השפה המקצועית ובקיא בריביות העדכניות ובתנאים המקובלים ביתר המקומות, כדאי לשכור את שירותיהם של מומחים בתחום.

החטיבה הפיננסית של GH מורכבת ממיטב המוחות הפיננסיים, המקצועיים והמנוסים בתחום, שאף רקמו יחסים והיכרות עם נציגי הבנקים והקרנות, דבר שיאפשר לכם לגייס את האשראי האטרקטיבי והמשתלם ביותר עבורכם.

צוות החטיבה הפיננסית של GH ינתח את מצבו הפיננסי של הארגון, יבחן יחד עם הגורמים הרלוונטיים בארגון, מה היעדים והמטרות שלו, יבנה תכנית עסקית וכלכלית נבונה, שתיישם בפועל את אותן מטרות ויפנה לגורם המממן הכדאי ביותר לארגון.

באמצעות הניסיון והבקיאות של צוות החטיבה בניהול משא ומתן מול הגופים הפיננסים, תוכלו ליהנות מקבלת אשראי בתנאים הטובים ביותר עבורכם ובזמינות הגדולה ביותר. חשוב לזכור כי דווקא במקרה הזה ניסיון מוכח הוא הכרחי לטובת השגת התוצאות הטובות ביותר עבורכם! אל תתפשרו על פחות מכך.

לשיחה עם מומחה GH
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן