החטיבה הפיננסית

ניהול כספים

החטיבה הפיננסית בקבוצת GH מספקת שירותי ניהול כספים מקצועיים ובנייה של מערכות פיננסיות בחברות וארגונים. בניית המערכות מתבצעת בשילוב הנהלת הארגון ובסינרגיה מושלמת עם צורכי ומטרות הארגון. כחלק מניהול מערך הכספים, מסייעת GH בגיוס וקליטת מנהלי כספים, חשבים ומנהלי חשבונות מן השורה הראשונה ובהטמעתם בחברה. המערך הפיננסי מועסק רובו ככולו, במיקור חוץ על ידי GH, מוכשר על ידה ונהנה מהידע ומהמקצועיות הנצברת בקבוצה. באופן הזה, יכולה הנהלת החברה להתפנות לניהול ועשייה, מבלי לדאוג להתנהלות הפיננסית.

ניהול כספים עם קבוצת GH

קבוצת GH מאמינה כי מערך מוצלח של ניהול כספים, המתפקד ברמה הגבוהה ביותר, הוא כלי ניהול המוביל בהכרח לתכנון והובלת תהליכים עסקיים מוצלחים, להתייעלות ולהגדלת ההכנסות. ההתנהלות השוטפת של מומחי GH לצד הגורמים הרלוונטיים בארגון הלקוח, מבוססת על ראייה רוחבית של מערך הכספים. למעשה נבנית תשתית בסיס איכותית, שמאפשרת להנהלת החברה להכיר לעומק את המספרים, להבין את הצרכים ולהתמודד בצורה אפקטיבית עם המערך הפיננסי.

המערך הפיננסי מבוסס בראש ובראשונה על אבחון מעמיק שיערכו המומחים הפיננסיים של GH  אודות מוצרי ושירותי הארגון ועלויותיהם. יבחן תזרים המזומנים הקיים, ימופו הסגמנטים ומרכזי הרווח של הארגון ויחד נבין היכן ניתן ומומלץ להתייעל מבחינת התנהלות האשראי של הארגון.

במסגרת בניית התשתית הכלכלית, יחלקו מומחי GH מהידע הרב שצברו לאורך השנים וייצרו מערך לשימור הידע והמידע שנצברו בארגון, לצורך יצירת המשכיות תפעולית ושימור רצף העבודה הקיים, גם במצבים מורכבים כמו רה-ארגון ומשברים נוספים.

לאורך שנות הפעילות של החברה, יצרו המומחים הפיננסיים של GH כלים לגיוס והטמעה איכותיים של מנהלי חשבונות וחשבי שכר מהשורה הראשונה. באופן הזה צוות הכספים בארגון מעשיר את הארגון בידע המתקדם ביותר בתחום, אינו מכביד על מצבת כוח האדם של הארגון ומבטיח להנהלת הארגון התנהלות רציפה מבלי להתעסק בבירוקרטיה של ניהול כוח אדם בתוך הארגון.

רוצים לדבר?

המומחים שלנו כאן כדי לענות על כל שאלה!
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.