חזון וערכים

קבוצת GH מאמינה כי מערך כספים מוצלח, המתפקד ברמה הגבוהה ביותר, הוא כלי ניהול המוביל בהכרח לתכנון והובלת תהליכים עסקיים מוצלחים, להתייעלות ולהגדלת ההכנסות.

החזון שלנו הוא לייצר למענכם אקוסיסטם עם גיבוי מקצועי מלא ומעטפת 360 מותאמת אישית אשר יביאו לצמיחה כלכלית נכונה וארוכת טווח.

ההתנהלות השוטפת של מומחי קבוצת GH לצד הגורמים הרלוונטיים בארגון הלקוח, מבוססת על ראייה רוחבית של מערך הכספים. למעשה נבנית תשתית בסיס איכותית, שמאפשרת להנהלת החברה להכיר לעומק את המספרים, להבין את הצרכים ולהתמודד בצורה אפקטיבית עם המערך הפיננסי.

המערך הפיננסי מבוסס בראש ובראשונה על אבחון מעמיק באמצעות המומחים הפיננסיים של קבוצת GH אודות מוצרי ושירותי הארגון ועלויותיהם. נבחן תזרים המזומנים הקיים, ממופה הסגמנטים ומרכזי הרווח של הארגון ויחד נבין היכן ניתן ומומלץ להתייעל מבחינת התנהלות האשראי של הארגון.

במסגרת בניית התשתית הכלכלית, מומחי GH ממשתמשים בידע הרב שצברו לאורך השנים ויוצרים מערך לשימור הידע והמידע שנצבר בארגון, לצורך יצירת המשכיות תפעולית ושימור רצף העבודה הקיים, גם במצבים מורכבים כמו רה-ארגון ומשברים.

לאורך שנות הפעילות של הפירמה, יצרו המומחים הפיננסים של קבוצת GH כלים לגיוס והטמעה איכותיים של מנהלי חשבונות, חשבי שכר ורואי חשבון מהשורה הראשונה.
באופן הזה צוות הכספים בארגון מעשיר את הארגון, בידע המתקדם ביותר בתחום, אינו מכביד על מצבת כוח האדם של הארגון ומבטיח להנהלת הארגון התנהלות רציפה מבלי להתעסק בביורוקרטיה של ניהול כוח אדם בתוך הארגון בתחום הכספים.

הקבוצה מעמידה סט רחב של כלים לחברות וארגונים החל מהנהלת חשבונות, חשבות שכר, מנהלי כספים ועוד ומאפשרים רכישת יכולות מקבילות של בדיקת נאותות והערכת שווי, גיוס אשראי וקרנות בערבות מדינה, ייעוץ עסקי ובניית תכנית עסקית ועוד.

מאז הקמתו של המשרד בשנת 2010 ועד היום משמר המשרד את המצוינות, המקצועיות וההון האנושי המובחר.
אנו מאמינים ביחס אישי ואינטימי ולכן כל חברה קטנה וגדולה, מנוהל על ידי צוות רואי חשבון  בכיר.

הפירמה מתמקדת במתן מענה איכותי, מקצועי ומסור לקהל לקוחותינו, קטנים כגדולים, פרטיים וציבוריים כאחד, תוך יישום בקיאות משפטית, כלכלית וחשבונאית של הצוות באופן בלתי מתפשר.

המשרד דוגל במתן שירות תוך הקפדה על חשיבה יצירתית, נחרצות וכן דבקות במשימה עד להשלמתם לשביעות רצון הלקוח.
צוות הפירמה יעשה כל הנדרש לטובת שמירה איתנה ואמיצה על אינטרס הלקוח, בשקיפות ובאופן המתיישב עם מגבלות והוראות החוק.

צוות המשרד פועל כיחידה לוחמת אחת, כל אחד ואחת בתחום בקיאותו ועיסוקו, ואלה ביחד מקדמים במשותף את המטרה של הלקוח!

הצלחה היא בחירה!

הערכים המובילים אותנו
מקצועיות
נאמנות
יושרה
שקיפות
לשיחה עם מומחה GH
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן