חשבות שכר

עבודת חשבי השכר בארגון היא משמעותית עד מאוד ועשויה להשפיע רבות על התנהלות תקינה של הארגון, כמו גם למנוע טעויות ומחדלים שעלולים לסכן משפטית את הארגון כולו. חשבי שכר מקצועיים, אמינים ובעלי יכולות סדר וארגון גבוהות הם ללא ספק נכס משמעותי עבור כל חברה באשר היא.

החטיבה הפיננסית בקבוצת GH מגייסת, מטמיעה ומכשירה מקצועית חשבי שכר, לעבודה נכונה, יעילה ומדויקת באחת המחלקות המורכבות ביותר בארגון ויוצרת עבורם ארגז כלים לבניית מערכי מידע וכלי עבודה פרקטיים שישמשו את הצוותים.

במסגרת ההכשרה המקצועית והטמעת הצוות המקצועי שגויס לארגון, יוקנו מיומנויות עבודת חשבות שכר מתקדמות וכן יילמדו תהליכי עבודה יעילים ויישומם במסגרת התוכנות, המערכות ונוהלי העבודה השונים בארגון.

לאחר סיום החניכה המקצועית, יוכלו צוותי חשבות השכר בארגון להתנהל באופן שוטף ויעיל, הכולל בין היתר, את כלל שירותי חשבות השכר ועיבוד תלושי השכר, להעניק לעובדי הארגון ייעוץ בנושאי שכר שונים, יפעלו במקצועיות תחת כללי דיני העבודה והמיסים החלים בישראל, יפעלו חשבות שכר מקצועית לבכירים, ידווחו דיווחים חודשיים ושנתיים שוטפים (טפסי 106,126), יבצעו תשלומי ניכויים לביטוח הלאומי ולמס הכנסה, יטפלו ביעילות ועל פי חוק בסיום העסקת עובד, ינהלו בדיוק רב את ההפרשות לקרנות ההשתלמות, לביטוחי המנהלים ולפנסיה, יפיקו דוחות ניהוליים ממערכת השכר, יבצעו סימולציות שכר לצורך ניהול משא ומתן ובדיקת שכרעם עובדים ומועמדים לעבודה.

בסיום בניית מערך חשבות השכר, ייהנה הארגון מחשבי שכר מקצועיים במיקור חוץ ומגב מקצועי מלא של קבוצת GH. הקבוצה ממשיכה לתמוך בחשבי השכר ושומרת על הידע והכלים המקצועיים שבידיהם בחזית הקידמה והטכנולוגיה.

המטרה הסופית היא לאפשר פעילות שוטפת ומצוינת של המחלקה, בצורה יעילה ומקצועית, ברמה הגבוהה ביותר, מבלי להכביד על הארגון בניהול הבירוקרטי של כח האדם.

לשיחה עם מומחה GH
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן