לקוחות ממליצים

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו

כי יש לנו ניסיון מוכח מעל 15 שנה בניהול כספים לחברות גדולות במשק.

כי אנחנו מתאימים את היקף המשרה לצרכים של הארגון שלכם ובכך חוסכים לכם כסף.

כי אנחנו נותנים פתרון מקיף הכולל גיוס אשראי מבנקים וקרנות, תכנית עסקית במידת הצורך וליווי משפטי.

כי אכפת לנו מהלקוחות שלנו ואנחנו חותרים להצלחתם, אנחנו לא קמים בבוקר לעבודה רק בשביל להחתים כרטיס.

גל סטאל
יו"ר ובעלים, קבוצת אנטרופי

אשמח להמליץ על השירותים של קבוצת GH, בכל דבר שפניתי לגביו הרגשתי שיש מישהו מקצועי לדבר איתו, חסכו לי לא מעט כסף ועזרו לי לעשות סדר ולתכנן קדימה.

בעלת חברת אדריכלות מספרת

הגעתי לנבון דרך המלצה, מהרגע שהוא חיבר אותי לצוות הנהדר שלו קיבלתי ליווי מא' עד ת' לכל שאלה שעלתה, עזרו לי לנתח את ההכנסות והאירו את עיני לגבי נקודות חשובות שעזרו לי לייעל את ההתנהלות הפיננסית שלנו, לימדו אותי איך להבין את הדוחות ולהסיק מסקנות. אני ממליצה לכל בעל עסק לפנות לGINIX לקבלת שירות סופר מקצועי.

מנכ"ל חברת סטרטאפ בתחום מערכות מחשוב מספר

לפעמים אנחנו חושבים שאנחנו יודעים הכל על תחום מסויים ואנחנו לא צריכים אף אחד אחר שיעזור לנו אבל בפועל ישנם דברים שאנחנו לא יודעים שאנחנו לא יודעים ושאלות שאנחנו לא יודעים שחשוב שנשאל, קרן ידעה לשאול את השאלות הנכונות ולהאיר את עינינו להתנהלות לא תקינה ומקומות בהם חשוב שנתייעל כעסק. היא הייתה זמינה לכל שאלה, סבלנית לכל בקשה וזריזה במתן מענה. לא נותר לנו אלא להמליץ בחום על שירות ניהול הכספים של ג'יניקס, אותנו בטוח תמצאו ברשימת הלקוחות לעוד שנים קדימה.

בעלים ומנכ"ל חברה לייצור מכשור רפואי מספר

כבר בשיחת הטלפון הראשונה הייתה כימיה מעולה, הרגשתי שיש עם מי לדבר, שיש רצון לעזור לי ולתת כיוון גם אם לא אסגור ואהפוך ללקוחה, הגישה הייתה אדיבה מאוד.
כשכבר התחלנו לעבוד קיבלנו ליווי יעיל ומקצועי, תחושה שבמעט שעות עבודה אנחנו מקבלים תמורה גבוהה. טלי הייתה זמינה וקשובה לבקשותינו, חסכה לנו דאגות ולחצים מיותרים וכמובן בשורה התחתונה לא מעט כסף.
אנחנו שמחים להמליץ על השירות והמקצועיות ומודים לכם, יישר כח!

דילוג לתוכן