דיני מקרקעין

החטיבה המשפטית של GH מספקת ללקוחותיה מעטפת משפטית מקיפה ומקצועית בתחומי המקרקעין, הנדל”ן הפרטי, המסחרי והעסקי בישראל.

במסגרת כל עסקה, מעניקה החטיבה שירות מלא שכולל את כלל היבטי העסקה, וכך מעניקה להם נוחות ושקט נפשי בשילוב עבודה משפטית איכותית – ניהול משא ומתן, הענקת ייעוץ משפטי, גיבוש עסקאות וניסוח חוזים ומסמכים משפטיים, סיוע בהוצאת העסקאות אל הפועל ואף סיוע באיתור משקיעים פוטנציאליים וייצוג משפטי גם במקרים אלו.

​החטיבה מטפלת בכל מגוון עסקאות הנדל”ן והמקרקעין, כשבעיקרן נכסים מסחריים, עסקאות נדל”ן תאגידיות ובתחום ההתחדשות העירונית. בתחומי נדל”ן מסחרי ועסקי, לעורכי דינה של החברה ניסיון רב ומוכח בליווי מקצועי ושוטף של עסקאות נדל”ן ומקרקעין עבור תאגידים, חברות פרטיות, יזמים ומשקיעים – ניהול משא ומתן, ייעוץ משפטי, שכירות והשקעה בשטחים מסחריים, איתור משקיעים וייצוג במקרים של הפרת חוזים.

בתחום ההתחדשות העירונית, פועלת רבות קבוצת GH בפרויקטים שונים של פינוי, בינוי, עיבוי מבנים עירוניים, פרויקטים הקשורים בעסקאות תמ”א 38 ובעסקאות קומבינציה ומסייעת לדיירים ולוועדי בתים להוציא לפועל פרויקטים מורכבים מבחינה משפטית ואף מעניקה להם ייעוץ משפטי וליווי צמוד לכל אורך הדרך, תוך שמירה על זכויותיהם של הדיירים אל מול היזמים ובאי כוחם.

ייצוג וליווי משפטי בתחום דיני המקרקעין דורשת היכרות מעמיקה וידע משפטי נרחב, שיאפשר לכל לקוח לקבל את השירות האיכותי ביותר, יביא להשלמת העסקה בזמן הקצר ביותר ועם התוצאות הטובות והמשתלמות ביותר עבורו.

עורכי הדין ב-GH יעשו הכל על מנת שלקוחות החברה יקבלו את השירות הטוב, האדיב והאפקטיבי ביותר עבורם, תוך שמירה על שקיפות, אמינות ומקצועיות לאורך כל התהליך.

לשיחה עם מומחה GH
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן