ייצוג בבתי משפט (ליטיגציה)

עורכי הדין המנוסים של החטיבה המשפטית שלנו כבר יודעים שיש תיקים שניתן לנסות ולסגור עוד לפני שהגיעו לדיון בין כותלי בית הדין ולכן הם יעשו הכל לטובת כך.

מדוע? מכיוון שבאופן זה ניתן לחסוך ללקוחות זמן וכסף רב! כך למעשה, באמצעות גישור או הסכמי פשרה ניתן להימנע מכל הכרוך בניהול משפט מתמשך, הדורש משאבים רבים. עם זאת, ישנם מקרים בהם פתירת הסכסוך בבית הדין או בבית המשפט הוא בלתי נמנע, ויש להגיע אליו ערוכים, מוכנים ומיוצגים על ידי עורך דין מקצועי הרואה את טובת הלקוח והשגת מטרתו את מול עיניו.

שירותי הליטיגציה המקצועיים הניתנים על ידי החטיבה המשפטית של קבוצת GH מעניקים ללקוחות הקבוצה ייצוג איכותי בבית המשפט, המבוסס על בחינה מעמיקה של התיק, גיבוש עמדות וטיעונים, ביסוס טיעוני נגד ואיסוף הוכחות וראיות רלוונטיות. במסגרת הייצוג בערכאות המשפטיות השונות, ננהל עבור לקוחותינו הליך יעיל ומהיר של ייצוג, תוך ניווט משא ומתן עסקי ברמה גבוהה ביותר.

חברת GH מייצגת לקוחות פרטיים ומוסדיים, במגוון רחב של הליכי ייצוג משפטי, בכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי ובכל ערכאות המשפט עד לסיום והכרעת הדין.

ליטיגציה אזרחית: ייצוג משפטי על ידי עורך דין מוסמך והופעה ייצוגית בבתי המשפט, עבור תיקים בנושאים שונים: משפט אזרחי, משפט פלילי, דיני עבודה ועוד.

ליטיגציה מסחרית: ייצוג משפטי בדיונים בתחומי המשפט המסחרי: תאגידים וחברות, עסקאות מקרקעין שהסתבכו, סכסוכים חוזיים מורכבים, ערעורים ותביעות ייצוגיות.

היתרון המשמעותי בייצוג של עורך דין שהוא חלק מקבוצה גדולה, במקרה שלנו קבוצת GH, הוא הידע הרב והמקיף שנצבר בחברה, היכולת להשתמש במיטב המוחות המקצועיים והניסיון הרב שנאספו תחת קורת גג מקצועית אחת. עבור הלקוח מדובר ביתרון משמעותי, מכיוון שהוא אינו מסתפק בייצוג “בסיסי” של עורך דין אחד, אלא במאגר עצום של ידע משפטי שיתמוך בתיק שלו.

רוצים לדבר?

המומחים שלנו כאן כדי לענות על כל שאלה!
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.